Úvod »SIGNUM» Sací modul - sanie - 1.9 CDTi 16V - 7.00373.12.0 PIERBURG


        

Sací modul - sanie - 1.9 CDTi 16V - 7.00373.12.0 PIERBURG

top produkt

 

Číslo produktu: 7.00373.12.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kod: 4028977554537
Nákupom získate 189 bodov
Cena bez DPH: 157,50 €
Cena s DPH (20 %):
189,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 55190238
OEN 55206459
OEN 55210201
OEN 55190238
OEN 55206459
OEN 55210201
OEN 55206459
OEN 55210201
OEN 58 50 119
OEN 58 50 158
OEN 58 50 180
OEN 93179055
OEN 55206459
OEN 55210201
OEN 93179055
OEN 55206459
OEN 55210201
OEN 58 50 119
OEN 58 50 158
OEN 58 50 180
OEN 931179055
Ext. 5850119
Ext. 5850158
Ext. 55190238
Ext. 55202680
Ext. 55206459
Ext. 55210201
Ext. 93179055
Ext. 700373120

 

Výrobce Kód motoru KW ccm
VAUXHALL Z 19 DTH 110 1910
VAUXHALL Z 19 DTJ 88 1910
ALFA ROMEO 192 B1.000 100 1910
ALFA ROMEO 937 A4.000 93 1910
ALFA ROMEO 937 A5.000 110 1910
ALFA ROMEO 939 A1.000 88 1910
ALFA ROMEO 939 A7.000 85 1910
ALFA ROMEO 939 A8.000 100 1910
FIAT 937 A5.000 110 1910
FIAT 939 A2.000 110 1910
OPEL Z 19 DTH 110 1910
OPEL Z 19 DTJ 88 1910
SAAB Z19DTH 110 1910
ALFA ROMEO 937 A3.000 88 1910

 

 

Výrobca Model Názov KW od KW do
VAUXHALL VECTRA Mk II 1.9 CDTI 16V 110 110
VAUXHALL VECTRA Mk II GTS 1.9 CDTI 16V 110 110
VAUXHALL SIGNUM 1.9 CDTI 16V 110 110
VAUXHALL ASTRA MK V Sikma zadni cast 1.9 CDTI 16V 88 88
VAUXHALL ASTRA MK V Sikma zadni cast 1.9 CDTI 110 110
VAUXHALL VECTRA Mk II kombík 1.9 CDTI 16V 110 110
VAUXHALL ASTRA MK V kombík 1.9 CDTI 16V 88 88
VAUXHALL ASTRA MK V kombík 1.9 CDTI 110 110
VAUXHALL ASTRA MK V Sport Hatch 1.9 CDTi 110 110
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V Q4 110 110
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 8V 88 88
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V 100 100
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V 110 110
ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 110 110
ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM 8V 88 88
ALFA ROMEO 159 Sportwagon 1.9 JTDM 8V 88 88
FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet 110 110
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 D Multijet 110 110
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 110 110
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 110 110
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 110 110
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 110 110
OPEL VECTRA C kombík 1.9 CDTI 110 110
OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 16V 88 88
OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 110 110
OPEL ASTRA H kombík 1.9 CDTI 16V 88 88
OPEL ASTRA H kombík 1.9 CDTI 110 110
OPEL ASTRA H GTC 1.9 CDTi 110 110
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 110 110
OPEL ASTRA H TwinTop 1.9 CDTi 110 110
SAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD 110 110
SAAB 9-5 kombík (YS3E) 1.9 TiD 110 110
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD 110 110
SAAB 9-3 Kabriolet (YS3F) 1.9 TiD 110 110
ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM 16V 100 100
VAUXHALL ZAFIRA Mk II 1.9 CDTI 110 110

 

Pozn.: Pozri súviciaci tovar

Výrobca: PIERBURG
OTI1NjdkYj